Predaj 4 izbové poschodové radové rodinné domy Bánová

Cena:
255 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Žilina
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 102 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 309
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RA Reality Vám ponúkajú na predaj radové poschodové 4 izbové rodinné domy v obci Bánova. KOLAUDÁCIA RODINNÝCH DOMOV BUDE O 3 - 4 MESIACE. Rodinné domy budú dokončené do štádia holodom alebo štandard podľa následnej dohody. Rodinné domy sú napojené na inžinierske siete: elektrika, voda, kanalizácia. Vykurovanie rodinného domu bude riešené formou tepelného čerpadla + podlahové vykurovanie. Zastavaná plocha rodinného domu je 59m2, obytná plocha 102m2.
Dispozičné riešenie poschodového rodinného domu: prízemie tvorí vstupná chodba, WC s umývadlom, technická miestnosť, obývacia izba spojená s kuchyňou, schodisko.
Poschodie rodinného domu tvoria schodisko, 2 menšie detské izby, rodičovská spálňa, kúpeľňa s WC. Izby sú presvetlené okrem klasických okien aj strešnými oknami. Strecha rodinného domu je zazelenená. K rodinnému domu prislúcha predzáhradka a malý pozemok za rodinným domom, podiel na spoločných pozemkoch. Ostatné informácie o rodinných domoch, cene a obhliadky na telefónnom čísle 0905 636 766. Cena za holodom 255 000 €

Maklér:

makler
Kákoni Peter
0905636766
kakoni-ZVNC-rareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.